– Saç Ekimi | Fue Saç Ekim Yöntemi | Sakal ve Kaş Ekimi

Ekilen Kaşlar ne Zaman normal görünümüne kavuşur?

Ekilen Kaşlar ne Zaman normal görünümüne kavuşur?

 

Kaş ekimi yapılan hastalarımızda 1 hafat süresince ince bir kabuklanma oluşur tıpkı saç ekimi operasyonlarında olduğu gibiKaş ekimi yapıldıktan bir gün sonra hastalarımızı hastanemizde kaşlarının yıkamasını yapıyoruz. Hastalarımıza  kendilerinin kaşlarını  nasıl yıkaması gerektiğini tarif ediyoruz. Daha sonraları hastalarımız kaşlarını kendileri yıkıyorlar ve 7-9 gün içinde oluşan  kabuklanmalardan  kurtuluyorlar.

Kaş ekimi sonrasındaki (7-10 gün)zaman diliminde ekim yapıldığı asla belli olmuyor . Kaş ekimi sonrasındaki 2-3 haftadaki zaman dilimindeki süreçte ektiğimiz köklerin bir çoğu dökülüyor elbetteki bu beklediğimiz bir gelişme.  Sonraki dönemde ekim sonrası 6 haftadan sonraki dönemde ekilen köklerin bir çoğu çıkmaya başlıyor. İstenilen geçek sonucu görmemeiz 6 ayı bulmaktadır.

6 SORU CEVAPLANDI!

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!

 1. Ezgi ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  Kaş ekimi hakkında bilgi almak istiyorum. Kaşım biraz seyrek kalınlaşması için istiyorum. Acı hissediliyor mu gerçekten kalıcı oluyor mu doğal duruyor mu ve fiyat olarak ortala ne kadar?

 2. nergis ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  merhaba fatihbey benim kaşımde dovme vardı sildirdım şimde iz kaldı kaş ektirmek istiyorum kipriklerimde çok kisse kiprikde ektirmeyı duşuniyorum çok ağrı verecekmı bide yanlış ekilirse deye korkiyorum bana bu konuda yardamcı olurmısiniz fiyatınıde marak ediyorum TEŞEKURLER

 3. Gunes ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  Merhaba Fatih bey
  Benim sorum kas ekimi sirasinda ve sonrasinda aci hissedecekmiyim vede fiyat bilgisi lutfen
  Tesekkurler

 4. Seçil ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  Mrb.Doktor Bey
  saçkıran olan kaşa ekim yapılır mı?
  yapılsa bile tekrar dökülme olur mu?İstanbul dışından gelindiğinde aynı gün operasyon yapılır mı?Haziran ayı için randevu almayı düşünüyorum.Şimdiden almam gerekir mi?Operasyonu bizzat siz mi yapıyorsunuz? Saç ekimiyle ilgili oldukça fotoğraF var?Kaş ekimi yapılmış bir fotoğraf görebilmemiz mümkün mü?

 5. SennurOP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  Kaslarim hep seyrekti. Kizimi 10 ay emzirdim, sonrasinda hem saclarim hem kaslarim döküldü. Normal dediler bekledim. Üzerinden 1,5 yil gecti ve kas tellerim sayilabilecek kadar az. Bu zamana kadar kas kalemi ile idare ettim. Yüz ifadem ve kendime olan güvenim kassizligimin altinda eziliyor. Makyajsiz sokaga cikamaz oldum. Ektirmek istiyorum. Yurt disinda kaldigim icin, daha öncesinden ücreti hakkinda bilgi almam mümkünmü?

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!