– Saç Ekimi | Fue Saç Ekim Yöntemi | Sakal ve Kaş Ekimi

Ekilen kaşlar nereden elde edilir?

Ekilen kaşlar nereden elde edilir?

 

Kaş ekiminde kullanılan kökler başın arka tarafında  her iki kulak arasında bulunan saçlı bölgeden elde edilmektedir.  Donör bölge yani verici bölgeden  genelde ince saç köklerinin tercih etmekteyiz. Elde ettiğimiz saç kökleri FUE adı verilen yöntem ile tek tek almaktayız.

Alınan saç kökleri açık olan bölgelere açılan kanallara tek tek ekilmesi ile devam etmektedir. Kaş ekimi uygulaması yaklaşık olarak 2 saat sürmektedir kaş ekimi işlemi sonrasında hasta çok rahat bir şekilde evine yürüyerek dönebilmekte normal yaşamına hemen dönebileceği hasta açısından çok kolay bir estetik uygulamadır. 

 

2 SORU CEVAPLANDI!

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!

  1. kiraz ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

    sac ekimi ve kas ekimi fiyatlarini ogrenmek istiyorum lutfen simdiden tesekkur ederim.

  2. Buket ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

    Kas ektirmek istiyorum kavisten sonrasini sıklastirmak ve uc kisimlari uzatmak istiyorum çünkü kaslarim kisa 300 kök ne kadar fiyat olur ve doktor kanal acmadan ignelerle yaptığını söylüyor hangisi daha guvenilir bilemedim yaptiginiz kas ekimleri ne kadarlik bir surecte istenilen sonucu veriyor atilla kaya 6-8 ay diyor ve cok uzun bide ben gelsem günü birlik gelebilirim ertesi gün gelemem yikama islemini kendimiz yapanamazmiyiz ? Lutfen yardimci olun lutfebn; (

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!