Op.Dr. Fatih DAĞDELEN

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı

Estetik ameliyat için güven şart, Estetik cerrahinin ve teknolojinin her geçen gün ilerlemesiyle de günümüzün insanı, güzellik adına kendi kendini tepeden tırnağa değiştirebilecek duruma geldi. Ülkemizde de plastik cerrahi son yıllarda büyük adımlarla ilerledi.

Artık kimse yurtdışında ameliyat olmayı düşünmüyor. Ülke sınırları içerisinde birçok uzman bu işi başarılı bir şekilde yapıyor.Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Fatih Dağdelen plastik cerrahide ülkemizde önemli gelişmelerin olduğunu ve hastaların sayısının her geçen gün arttığını belirtiyor.

EĞİTİM:

1993 yılında İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesini bitirmiş,

1993-1994 tarihleri arası Şanlıurfa Halfeti Merkezi Sağlık Grup Başkanlığı hizmetinde bulunmuş.

1994-1996 Şanlıurfa Birecik Devlet Hastanesi Acil Bölüm direktörlüğü yapmış,

1996-2002 tarihleri arasında Kayseri Erciyes Ünv. Plastik ve Rekonstrüktif cerrahi ve Özel Estetik Plastik cerrahi kliniğinde görev yapmıştır.

2003 Nisan -2003 kasım tarihleri arasında Medipol Hastanesi Plastik Cerrahi Kliniği direktörlüğü ve

2003-2004 tarihleri arasında Özel Çengelköy Hastanesi Plastik ve Cerrahi Kliniğinde görev yapmıştır.

2004 Dora Klinik Estetik ve Plastik cerrahi merkezini kurmuş ve halen devam etmektedir.

 

YURTDIŞI EĞİTİM:

New Jersey – (Dr.Gregory Pistone) Saç Ekimi Eğitimi – A.B.D almıştır.

KURSLAR:

Euraps Meme Cerrahisi Kursu. Mayıs 2006, İstanbul

Meme Cerrahisi Kursu, Estetik Plastik Cerrahi Kongresi 2006, İstanbul

Maksillofasyal Cerrahi ve Distraksiyon Kursu, Hacettepe Üniversitesi, 2003

Estetik Noninvaziv yöntemler; Vakıf Gureba Hastanesi

Mikrocerrahi International Symposium and Workshop- Mersin 2001

Maxillofasyal Cerrahi Workshop GATA, Ankara 2003

Ana Uzmanlık Alanları ; Saç Ekimi, Burun , Meme, Vücut , Yüz , Genital Bölge Estetiği ve yara-yanık konularıdır.

 

Uluslararası Kalite standartlarında sağlık hizmeti veren Dora Hospital, konuklarına üst düzey sağlık hizmeti sunmak için İstanbul Fulya’da 2009 yılından itibaren hizmet vermektedir. Butik hizmet anlayışını sağlıkla bütünleştiren Dora Hospital ‘da herşey sağlığınız ve konforunuz için tasarlandı.

Koruyucu, teşhis ve tedavi edici hekimlik hizmetinin üst düzeyde sağlanması için hiçbir fedakarlıktan kaçınmadan uluslararası standartları yakalamak için modern teknolojiyi başarılı, deneyimli ve güvenilir personelimizle birleştirdik ve sizlere verdiğimiz önem nedeniyle insan odaklı DORA HOSPITAL’ı kurduk.

Hastalarımıza en doğru tanı ve hızlı tedavi hizmetini sunarak yaşam kalitesini yükseltmek, hasta güvenliğini ve memnuniyetini her şeyin üzerinde tutmak, bilgi ve becerilerimizle, güvenilir, sağlıklı ve mutlu yaşamınıza katkıda bulunmak için, dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyoruz. Sağlıklı günler dileriz.

Hastanemizde Dahiliye, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Kulak Burun Boğaz Hastalıkları, Genel Cerrahi, Ağız ve Diş Sağlığı, Plastik ve Estetik Cerrahi, Beslenme ve Diyet, Dermatoloji ve Medikal Estetik, Nöroşirurji (Beyin Cerrahisi), Ortopedi ve Travmatoloji, Göz Hastalıkları ve Sağlığı, Yenidoğan ve Yetişkin Yoğun Bakım, Anestezi ve Reanimasyon, Mikrobiyoloji ve Biyokimya, Radyoloji ve Acil Servis branşlarında hizmet veriliyor.