Keller Polis Olamayacak!

Keller Polis Olamayacak!

 

Emniyette yeni standart: Keller polis olamayacak … Polis olmak isteyen belirtilen bölümlerinde saçları bulunmayan polis adayları üzülmeyin Dora Hospital Estetik ve Plastik Cerrahi hastanesinde Ünlü Cerrah Op.Dr.Fatih Dağdelen ve Saç Ekimi Ekibimiz sizi bu dertten kurtarıyor.

Polis adaylarında aranacak fiziksel özelliklere yeni kriterler getirildi. Bundan sonra başının üst kısmının yarısı ile tepesi kel olanlar polisliğe alınmayacak. Kellerin dışında çenesi 7 mm ileride olanlar, dövmesi bulunanlar ve yarık damaklılar da mülakatta elenecek.

Emniyet Genel Müdürlüğü, saç şekilleriyle ilgili sınıflandırmayı resimli örneklerle sınav komisyonlarına bildirdi.Emniyet Genel Müdürlüğü, polis alımlarında adaylarda aranacak fiziksel özellikleri yeniden belirledi. Başının üst kısmının yarısı ile tepesi kel olanlar polisliğe alınmayacak.

Kaynak :Cnn Turk

2 SORU CEVAPLANDI!

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!

  1. Atakan ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

    Slm ben atakan ve hollandada yasiyorum.
    Benim problemim kafamda sca olmamasi ben bir hesablama yaptim ve nerdese 5000kreft lazim bu aciba bir seyansda olablirmi? Ve kac para tutar.

    • sadri ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

      slm sadri ben almanyada yasiyorum… 3000 graft ekilirse bir seyansta olabilirmi..ve fiyat ne olur!ve arkadasimin tek arkasi cok az bir aciklik var, 500 graft lazim..onada ne fiyat olur!

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!