Dora Hospital Estetik , Burun Estetiği , Göğüs Estetiği, Saç Ekimi , Diş Estetiği uygulamaları iPhone ve iPad de .Estetik ameliyat olmayı düşünenler için hazırlanan bu aplikasyon ile bir çok şey yapabilirsiniz.

Uygulamadan ayrılmadan ünlü estetik cerrah Op.Dr.Fatih DAĞDELEN‘e sorularınızı iletebiliyor,muayene için randevu alabiliyorsunuz. Türkiye’ de ilk defa yapılan bu uygulamayı ‘Apple Store’ dan ücretsiz olarak iPhone veya iPad’inize indirebilirsiniz.

 

ESTETİK UYGULAMASI’ NI ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

BURUN ESTETİĞİ UYGULAMASI’ NI ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!


Estetik burun uygulaması iPhone ve iPad de .Burun ameliyatı olan veya olmayı düşünenler için hazırlanan bu aplikasyon ile bir çok şey yapabilirsiniz.

Bu programda simülasyon sayfasına giderek kendi burnunuzu profilden görüntüleyip üzerinde oynayabiliyor ve fotoğrafınız üzerinde burnunuza istediğiniz şekli verebiliyorsunuz.Estetik Burun Aplikasyonu App-Store’da Burun ameliyatı öncesi ve sonrası yapmanız gerekenleri anlaşılır çizimlerle takip ediyorsunuz.

Burun ameliyatı konusunda son gelişmeler ,teknolojiler ve makaleleri de takip edebiliyorsunuz. Uygulamadan ayrılmadan ünlü estetik cerrah Op.Dr.Fatih DAĞDELEN‘e sorularınızı iletebiliyor,muayene için randevu alabiliyorsunuz.Türkiye’ de ilk defa yapılan bu uygulamayı ‘Apple Store’ dan ücretsiz olarak iPhone veya iPad’inize indirebilirsiniz.

GÖĞÜS ESTETİĞİ UYGULAMASI’NI ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!


Estetik operasyon olmaya karar verdiniz fakat acaba nasıl olacak merak mı ediyorsunuz? Bu uygulama tam size göre simülasyon ile ya örnek resim üzerinde veya kendi fotoğrafınızı çekerek üzerinde oynamalar ve denemeler yaparak resminize istediğiniz şekli verebiliyorsunuz. Aynı zamanda ameliyat öncesi ve sonrası bilgilere erişebiliyor, hastanemizi arayabiliyor ve Op.Dr. Fatih Dağdelen ‘e online olarak sorular sorabiliyorsunuz! Sizde estetik ile değişim istiyorsanız bize mesaj yazabilir soru sorabilir, resimlerinizi ve videolarınızı çekip gönderebilir aynı zamanda randevu alabilirsiniz!

Ünlü cerrah Op.Dr. Fatih Dağdelen mukemmel değişim için sizi bekliyor!
www.dr-fatihdagdelen.com

Göğüs estetik uygulaması ile kendi göğüslerinizi kendiniz estetik yapabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken sadece göğsünüzün resmini çekmeniz ve hangi boyutlarda büyütüp küçültmek istemenizdir. Bu yapmış olduğunuz değişiklikleri kaydederek Op.Dr. Fatih DAĞDELEN ‘e mail yolu ile gönderebilirsiniz.

FUE SAÇ EKİMİ UYGULAMASI’NI İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!


Saç ekimi olmaya karar verdiniz fakat acaba nasıl olacak merak mı ediyorsunuz? Bu uygulama tam size göre simülasyon ile ya örnek resim üzerinde veya kendi fotoğrafınızı çekerek üzerinde oynamalar ve denemeler yaparak resminize istediğiniz şekli verebiliyorsunuz. Aynı zamanda ameliyat öncesi ve sonrası bilgilere erişebiliyor, hastanemizi arayabiliyor ve Op.Dr. Fatih Dağdelen ‘e online olarak sorular sorabiliyorsunuz! Sizde estetik ile değişim istiyorsanız bize mesaj yazabilir soru sorabilir, resimlerinizi ve videolarınızı çekip gönderebilir aynı zamanda randevu alabilirsiniz!

Ünlü cerrah Op.Dr. Fatih Dağdelen mukemmel değişim için sizi bekliyor!
www.dr-fatihdagdelen.com

Ücretsiz Fue saç ekimi uygulaması ile artık kolayca Op.Dr Fatih DAĞDELEN ‘e video ve fotoğrafınızı göndererek veya uygulamayı kullanarak saç ekimi ve sonrası görünümünüz hakkında ön bilgi sahibi olabilirsiniz.

DİŞ ESTETİĞİ UYGULAMASI’NI ÜCRETSİZ İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

 


Diş Estetik uygulaması ile istediğiniz dişe sahip olabilirsiniz. Uygulama ile dişlerinizi gösterir şekilde Resminizi çekin ve listeden beğendiğiniz implant diş görünümünü seçin. Seçtiğiniz dişi kendi dişinizin yerinde görebilirsiniz. Bu resmi diş doktorumuz ile paylaşarak nasıl bir implant diş tedavisine başlanmasını istediğinizi öncesi ve sonrası değişimi kolayca anlatabilirsiniz.Aynı zamanda bu uygulama ile diş röntgenlerinizi doktorumuza gönderebilir online olarak bilgi alabilirsiniz!

Dora Hospital Diş Kliniği
0090 212 337 32 32
www.doradisklinigi.com