Saç Ekimi Hakkında

Saç Ekimi Hakkında

 

Her hastaya özel ihtiyaçları doğrultusunda bir tedavi yöntemi uygulamak Hastalarımıza uluslararası kalite standartlarında sağlık hizmeti vermek ve hastaların memnuniyetinden mutluluk duymak.

Sağlık sektöründe yapacağımız çalışmalarla bütünlük ve süreklilik sağlamakTüm çalışan kadromuzla alanımızda yaptıklarımızla öncü olma ilkesini benimsemek Sağlık hizmeti verirken en gelişmiş, güncel ve kanıta dayalı teşhis ve tedavi imkanlarını hastaya sunmak.

Op. Dr. Fatih Dağdelen’in tecrübe, yetenek ve profesyonelliği birleştirmesi ile Sağlık alanında dünyanın gelişen normlarına eşlik etmesi.

Merkezimizde bulunan çalışanlarımızın güler yüzü,sıcak ilgisi , tecrübesi ve takım ruhuyla kaliteli güvenilir sağlık hizmetleri sunmak ve bu anlamda saygınlık kazanmak…

Op. Dr. Fatih Dağdelen’in Estetik ve Plastik Cerrahi alanında çok büyük başarılara imza atmış olmasıdır.Sağlıklı, hijyenik ve rahat edebileceğiniz bir ortamda sorunlarınıza doğru ve zamanında çözümler üretir.

Op. Dr. Fatih Dağdelen size önce bilmeniz gereken tüm bilgileri verir ve anlatır.Sizi operasyona zorlamaz, sizin talep etmediğiniz hiçbir operasyonu size önermez.Muayene ve danışmadan ücret talep edilmemektedir. Saç ekim dahil bütün estetik cerrahi uygulamalar hastane ortamında gerçekleştirilir.

Önemli Not: Bu sitede yer alan bütün yazılar tamamen bilgilendirme amaçlıdır ve unutulmamalıdırki bütün estetik cerrahi uygulamaları estetik ameliyatlar hastane ortamında yapılmaktadır.

1 SORU CEVAPLANDI!

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!

  1. Sema ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

    Merhaba Doktor Bey

    Ben size isvicreden bi arkadasim adina yaziyorum. Sizi sac ekimine gelen bi arkadasim tavsiye etti. Arkadasimin esi, kendisi isvicreli, sac ektirmek istiyo. Ön tarafinda dökülmeler var, bide arka kisimda cok az olmak sartiyla. Tedavi süreci ne kadar sürüyo? Fiyat konusunda bilgi verme ihtimaliniz varmi? Tedaviden sonra iylesme süreci ne kadar sürüyo? Bizi bu konuda bilgilendirirseniz cok memnun oluruz. Bide eger ingilizceniz varsa arkadasimin esi sizinle telefonda da gòrüsmek istiyo.

    Cevabiniz icin simdiden tesekkür ederim.

    Iyi calismalar

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!