Saç ekimi kimlere yapılır ?

Saç ekimi kimlere yapılır ?

 

Saç ekimi erkek yada bayan saç kayıbı yaşayan herkese uygulanabilecek estetik bir uygulamadır.  Saç konusunda tüm hasta gurubumuzun   yüzde seksenbeşini erkekler oluşturmakta geriye kalan yüzde on beşlik kısmını bayanlar oluşturmaktadır.

Eskiden bayanlarda saç ekimi oranı çok az iken  artık gelişen teknoloji alınan yüz güldürücü sonuçlardan sonra kadınlarda saç ekimine rağbet göstermektedir.  Genellikle 20 yaşlarda ki bu dönem saçın dökülmeye başladığı dönemdir .  Yaş aralığı yoktur saç ile ilgili problemi olna her hastaya uygulanabilir.  Riski son derece az olan   her hangi bir problemle karşılaşmadığınız  lokal anestezi altında gerçekleştirdiğimiz  bir uygulamadır.

Tabiki saç ekimimnde saçın tamamen açılmış olması gerekmiyor  az dökülmeler yada bölgesel açıklarda bunlar ön kısımlar olabilir arka kısımlar olabilir orta kısımlar olabilir  bazı insanlarda arlarda seyrekleşmeler olabilir  .

Seyrek olan yerleri sıklaştırma  veya tamamen açıldı ise  açılan yeri doldurma  gibi saç ekimi uygulamaları  söz konusudur.

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!