Saç Ekimi Yöntemleri

Saç Ekimi Yöntemleri

 

Fut Saç Ekimi:

Donör bölgeden belirlenen yaklaşık iki cantimetre genişliğinde 15 – 20 cm uzunluğunda saçlı dokunun çıkartılması işlemine fut saç ekimi denir. Fut saç ekiminde doku alındıktan sonra arka taraf estetik ve plastik cerrah tarafından dikişle kapatılır.Alınan saç kökleri ayrıştırıldıktan sonra saç ekimi yapılacak bölgeye nakledilir.

Fue Saç Ekimi:

Bu yöntemde herhangi bir cerrahi işlem olmadan kişinin saç yapısına uygun bir 1 mm,0,7mm veya 0,8 mm lik özel punchlarla tek tek saç köklerinin çıkarılıp, Saç Ekimi bölgesine uygun şekilde nakledilmesidir.

5 SORU CEVAPLANDI!

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!

 1. Carvin ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  Bir arkadaşımla 10 yıl önce fut yaptırdım saçlarımı kısa kestirdiğim için arka tarafdan bakıldığında tren yolu gibi iz mevcud.Arkadaşım şuan fue yöntemiyle saç ektirdi tekrar çok iyi olmuş ve Dora hastanesi yani sizin hastanenizde yaptırdığını söyledi.Bende yaptırmak istiyorum yoğun olduğunuzu söyledi bana ne zaman için gün verebilirsiniz.Cevap bekliyorum teşekkürler.

 2. saç ekimi MaliyetiOP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  Iyi günler ben 15 sene öncesi fut yöntemiyle sac ekimi yaptirmistim, simdi tekrar sac ektirmek istiyorum,ne zaman mümkün olur? fiyat konusunda da bilgi verirseniz sevinirim.

  tesekkürler.

 3. bayram ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  iyi çalışmalar 3 gün önce saç ektirdim şimdi gözlerimde baya bi şişme var buz koysam yada patates koysam düzeliri

 4. MEHMET ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  Merhaba;Ben 28 yaşındayım ve hemen hemen saçım yok denecek kadar az.arka ense kısımlarında var.o bölgelerde baya bi sıklıktadır.Saç ektirmek istiyorum.bazı ektirenleri gördüm bariz bir şekilde belli ekilidği.ben bu şekilde olsun istemiyorum.Düzenli sık ve şık görünümlü olmasını istiyorum.Fotoğrafta gönderebilirim.Bana maliyeti ne olur.Yardımcı olurmusunuz.

 5. aydin ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  merhaba ben belcikada oturuyorum saclarim dokuluyo kafamin ust bolgeleri seyrelme var ve fiyatlari nasil ogrene biliyoz acaba

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!