Saç Ekiminde Başarı Yüzde Yüzmüdür?

Saç Ekiminde Başarı Yüzde Yüzmüdür?

 

Saç ekimi her ne kadar lokal anestezi aldında yapılan basit bir işlem gibi görünsede,kesinlikle hastane ortamında Estetik ve Plastik cerrah tarafından iyi yetiştirilmiş ekiplerce yapılmalıdır.

Dünyanın her tarafında saç ekimi uzun süredir bu işi yapan ekipler tarafından,Estetik plastik cerrahi branşı adı altında yapılır.Saç ekiminde kök kaybı uygulanan yönteme göre değişir.FUT saç ekimi tekniğinde kayıp yaklaşık %15 tir.FUE saç ekimi tekniğinde ise %10 dur.

Bunun dışında yanlış yapılan saç ekimleri,köklerin alınması ve ekilmesi sırasına gördüğü hasar(ki eğer yanlış ellerde saç ekimi gerçekleştirilirse)veya kişinin saç ekimi sonrası ekim bölgesini iyi koruyamamasına bağlı kayıp oluşabilir.

Saç ekimi uzman ellerde yapılırsa sonuç yüzdeyüzdür.saç kökünü nereye ekerseniz ekin tutar.Önemli olan sonucun kişiyi memnun etmesidir. Unutulmamalıdırki ekilen saçlar ömür boyu taşıyacağınız saçlar olacaktır.

1 SORU CEVAPLANDI!

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!

  1. selin ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

    iyi gunler.ben Azerbaycandan selin.size bir sorum olucak.esim 4 gun once istanbulda sac ekimi yaptirdi.ekimin ertesi gunu alinda ve gozlerinde siskinlik olusdu sizce bu normalmi?

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!