Saç Ekimine Hazırlık

Saç Ekimine Hazırlık

 

Saç ekimi öncesinde Cerrahi dönemde estetik cerrahınız tarafından, nasıl bir hazırlık yapacağınız, neleri yemeniz ve içmeniz gerektiği, sigara içimi ve almanız ya da bırakmanız gereken ilaçlar size anlatılır. Bu önerilere dikkatle uyarsanız sonuçlar sizin için daha yüz güldürücü olacaktır.

Eğer sigara içiyorsanız cerrahi girişimden en az 1-2 hafta önce bırakmanız tavsiye edilir. Çünkü sigara, deriye olan kan akımını azaltarak iyileşmenizi olumsuz yönde etkilemektedir.

Saç ekimi Ameliyatı öncesi bilinmesi gerekenler

Saç ekimi ameliyatından önce ASPİRİN kullanmayınız. Eğer kullandıysanız bu konuda bizleri uyarınız. 15 gün önceden kullandıysanız bizleri zaten etkilemeyecektir, aksi takdirde ekimi işleminizin süresi uzayacaktır.

Vitamin kullanıyorsanız 3 gün önce kesiniz.Aldığınız ilaçları mutlaka belirtiniz.Allerjileriniz varsa bizlere iletmeniz önlem almamızı kolaylaştıracaktır.

Eğer bildiğiniz bir hastalığınız varsa veya geçirdiyseniz mutlaka belirtiniz.İşlem öncesi gece rahat bir uyku uyumanız yeterlidir çekilecektir.

5 SORU CEVAPLANDI!

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!

 1. Ayla ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  Tansiyon ilaçı kullanıyorum hergün düzenli olarak kullanmam gerekiyor.Ekim öncesi içsem birsıkıntı olması söz konusumu,yoksa dediğiniz gibi 3 gün önceden bırakmalımıyım. ??

 2. Emily ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  Ben bir bayanım saçlarım çok seyreldi saç ektirmek istiyorum,fakat saçlarımın kesilecek olması pek sıkıntı yok sadece saçlarımı orada kesseniz olmazmı ben dışarıda kestirip gelmesem ? Bu konuda cevaplarsanız sevinirim.saygılar….

 3. YÜCEL ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  Yüksek tansiyon sac ekimini etkilermi?

  Saygilar
  yücel *****

 4. Ahmet ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  Vücut kıllarım ile tepemi sıklaştırmak istiyorum. Nasıl olur kaça olur?

 5. k ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  Sadece fiyatinizi orenmek istiyorum paket otel her sey icinde fiyat nedir

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!