Saç Muayenesi Ve Analizi

Saç Muayenesi Ve Analizi

 

Saç Ekimi Ünitesi’nde Estetik Cerrah tarafından hastalarımızın saç muayenesini yaparak, saçsızlıklarının tedavi planı ve saç nakli hakkında detaylı olarak kendilerini bilgilendirirler.

Bu muayenede açıklık veya seyreklik alan derecesi ölçülür, ense üzerindeki dökülmeyen saç köklerinin sağlıklılığına ve sıklığına bakılır. Eğer kişinin ense üzerindeki saçlı alanı açıklığını kapatacak kadar ise SAÇ EKİMİ tedavisi yapılır, eğer bu alan uygun değil ise diğer yöntemlerle ilgili bilgiler verilir.

Saç Analizi

saç ekimi Merkezlerinde, uzmanlar tarafından detaylı saç analiz raporu düzenlenerek kişi saçlarıyla ilgili olarak bilgilendirilir. Saç ekimi uzmanları saç analizi ile saçlarınızın sorunlarını tespit ederek, saç tedavinizi planlar ve yapılan tedavilerin olumlu sonuçlarını gerçekçi bir şekilde rapor ederek hastalarına uygun bir tedavi sunar.

7 SORU CEVAPLANDI!

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!

 1. Güney ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  Saç analizini saç örneği alarak mı yapıyorsunuz yoksa hasta geldiğinde sadece sohbet edip ona gerekli bilgileri vererek buna saç analizimi diyorsunuz ? Eğer öyle ise bana neden saç analizi yapmadınız ? Bende saç ekimi olmuştum bundan 6 ay önce yoksa bu yöntem yeni çıktıda benim mi haberim yok bana açıklayabilir misiniz bunun sebebini ?Saçlarımdan memnunum fakat ellerinize sağlık fakat takıntılı birisiyim bunu kendimde eksiklik olarak hissediyorum.

 2. SLXdoğan ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  Sadece saç muayenisi olsam ücret alınıyormu ?Saç analizi içinde ücret ödememiz gerekiyormu ?

 3. WORMENT ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  Tıbbi olarak mı yapılıyor saç analizi ? Benim şöyle bir problemim var saçlarım çok yağlanıyor bunu nasıl çözebiliriz saç analizi ile yağlanma sebebi çözülebilir mi ?

  • Mary ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

   merhaba ben sac ektirmek isyiuortm ama lokal analize altinda mi oluyor sadece tum bayiltmiyomusunuz?Ben cok korkuyorum tum bayiltmanizi isyiuortm eger oluyosa yaptirmak cok isitiyorum lutfen bi cevap yazin geri

 4. Saç ekimOP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  selamlar,isimle ilgili zaman sorunum var,ne kadar zaman icinde gerceklesebilir yada gel git oluyor mu? yani ben gelsem 2-3 gün bir zaman zarfinda halledebilirmiyim,hicbir bilgim yok,beni yönlendirebilirmisiniz,2.sorum su sakal olmayan biri icin bir uygulamaniz varmidir,tesekkürler yakin zamanda görüsmek umnuduyla.

 5. hakan ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  iyi günler iyi çalışmalar ben adanadan yazıyorum burda birkaç yere saçımı gösterdim benim saçımın acıklarının kapanması için 3000 yada 3500 kraft yani saç teli kapatır dediler, ben 3500 saç teli ektirmek istiyom, ense ve kulak arkası saçım 3500 saç teline yeter dediler, bana bir fiyat verir ve bütceme uygun olursa gelir bir gün misafiriniz olurum..ilginize tşkr eder iyi çalışmalar dilerim..

 6. celalettin ****OP.DR.FATIH DAGDELEN SORU:

  iyi çalışmalar benimm sorunum saçlarımın oldukça sağlıksız olması bu nedenle dökülme baya hızlı ve fazla benim düşüncem bi analiz yaptırım sorunu giderilmesi kalan sacım kurtarıp sonra ekimi gerçekleştirmek analiz için size gelebilirmiyim bana yardımcı olursanız sevinirim gerçekten piskolojim iyice bozuldu bu konuda

OP.DR. FATiH DAĞDELEN SORULARINIZI CEVAPLIYOR !

SIZDE SORUNUZU BiZE iLETiN HEMEN CEVAPLAYALIM!